LV   
Svētdiena, 26. maijs
Sākumlapa  Kontakti MEKLĒ DARBU PIEDĀVĀ DARBU
Aktuālie
1
Kopā sludinājumi
4754

Parakstīties uz jaunumiem
 
 
 
 
 
Īpašie piedāvājumi:


 

 

Atbildības ierobežojums Autortiesību atruna


Ziņas

LDDK atbalsta R.Ķīļa augstākās izglītības reformu idejas [0] 02-10-2012
LDDK atbalsta izglītības un zinātnes ministra Roberta Ķīļa augstākās izglītības reformu idejas, kuru ieviešanai nepieciešamas papildus diskusijas un konsultācijas ar iesaistītajām pusēm.

Lasīt tālāk...
LDDK iestājas pret ES ekonomiskajām sankcijām pret Baltkrieviju [1] 27-01-2012
Š.g. 23. janvārī Briselē notika Eiropas Savienības (ES) Ārlietu padome, kurā tika izskatīts Baltkrievijas uzņēmēju un uzņēmumu saraksts, pret kuriem potenciāli vērst sankcijas. Latviju ES Ārlietu padomē pārstāvēja ārlietu ministrs E. Rinkēvičs ar Ministru kabinetā un Saeimas Eiropas lietu komisijā apstiprinātu Latvijas pozīciju, kurā netika ņemti vērā starpvalstu ekonomisko attiecību ietekmes uz Latvijas tautsaimniecību argumenti.
Lasīt tālāk...
MKK atbalsta kārtību fizisko personu skaidras naudas uzkrājumu iemaksai kontā kredītiestādē [0] 24-01-2012
Pirmdien, 23. janvārī Ministru kabineta komitejas sēdē konceptuāli tika atbalstīts noteikumu projekts, kas paredz fizisko personu skaidras naudas uzkrājumu iemaksas kredītiestāde kontā kārtību. Līdz izskatīšanai Ministru kabinetā 31. janvārī kārtība vēl tiks precizēta.
Lasīt tālāk...
Valdība uzdod konsultantam turpināt sarunas ar Hipotēku bankas potenciālajiem investoriem [0] 19-01-2012
Ministru Kabinets otrdien, 17. janvārī uzklausīja konsultanta „SEB Enskilda” sniegto informāciju par Hipotēku bankas komercdaļas pārdošanas stratēģijas īstenošanas gaitu un potenciālo investoru atkārtoti iesniegtajiem sākotnējiem (nesaistošajiem) piedāvājumiem.
Lasīt tālāk...
Inovatīvā formā diskutēs par Enerģētikas stratēģiju 2030 [1] 12-01-2012
Ekonomikas ministrija izveidojusi diskusiju vietni internetā, aicinot ikvienu, kam rūp Latvijas enerģētikas politikas attīstība, dot savu ieguldījumu Latvijas ilgtermiņa enerģētikas politikas veidošanā, dalīties savā redzējumā, komentēt, uzslavēt un konstruktīvi kritizēt ministrijas izstrādāto „Enerģētikas stratēģija 2030” projektu.
Lasīt tālāk...
Pavļuts un PB Polijas un Baltijas valstu biroja vadītājs vienojas par pieredzes apmaiņu industriālās politikas izstrādē [0] 12-01-2012
Ekonomikas ministrs Daniels Pavļuts tikšanās laikā ar Pasaules Bankas (PB) Polijas un Baltijas valstu biroja vadītāju Havjēru Deviktoru vienojās par pieredzes apmaiņu industriālās politikas izstrādei Latvijā.
Lasīt tālāk...
Stingrāk vērsīsies pret pārkāpējiem kases aparātu un kases sistēmu jomā [0] 11-01-2012
Otrdien, 10. janvārī Ministru kabineta sēdē tika apstiprināti Finanšu ministrijas sagatavoti grozījumi Latvijas Administratīvo pārkāpuma kodeksā ar mērķi novērst Latvijā pastāvošo situāciju attiecībā uz pretlikumīgu iejaukšanos kases aparātu un kases sistēmu programmatūrās, mērķtiecīgi slēpjot vai samazinot ar nodokli apliekamos ienākumus.
Lasīt tālāk...
Paredzēs degvielas konfiskācijas izvēles iespēju [0] 11-01-2012
Otrdien, 10. janvārī Ministru kabineta sēdē tika apstiprināti grozījumi Latvijas Administratīvo pārkāpuma kodeksā, paredzot izvairīties no situācijām, kad ar muitas kravas ievešanas vai izvešanas kopsavilkuma deklarācijas laicīgu neiesniegšanu komersanti būtiski apgrūtina un paildzina muitas formalitāšu kārtošanu, kā arī paredzot muitošanai pakļauto preču (tostarp degvielas), ko ieved Latvijas Republikas muitas teritorijā, apejot muitas kontroli, konfiskācijas izvēles iespēju.
Lasīt tālāk...
FM: Latvijas eksportam joprojām augsti gada pieauguma tempi [0] 10-01-2012
Pagājušā gada novembrī Latvijas preču eksporta pieauguma tempi joprojām saglabājās augsti. Lai gan preču eksports 2011.gada novembrī bija nedaudz mazāks nekā iepriekšējā mēnesī, salīdzinot ar 2010.gada attiecīgo mēnesi, tas audzis par 22,3%.
Lasīt tālāk...
FM: inflācija turpina samazināties [0] 10-01-2012
Šodien publicētie dati par patēriņa cenu izmaiņām 2011.gadā apstiprina FM prognozes par inflācijas attīstību valstī šajā periodā. Patēriņa cenas 2011. gadā, salīdzinot ar 2010. gadu (gada vidējā inflācija), pieauga par 4,4%.
Lasīt tālāk...
Notiek pirmā „Atvērtas pārvaldības partnerības” iniciatīvas darba grupas sanāksme [4] 09-01-2012
Ārlietu ministrijā 6.janvārī norisinājās pirmā „Atvērtas pārvaldības partnerības” iniciatīvas darba grupas sanāksme, lai izvērtētu Latvijas prioritātes „Atvērtas pārvaldības partnerības” iniciatīvas ietvaros un noteiktu turpmāko virzību.
Lasīt tālāk...
FM: Valsts budžeta deficīts aizvadītajā gadā mazāks nekā iepriekš plānots [0] 09-01-2012
Ekonomiskās aktivitātes pieaugums un nodokļu administrēšanas uzlabošanas pasākumi, kā arī budžeta izdevumu izlietošanas disciplīnas stiprināšana aizvadītajā gadā sekmējusi fiskālās situācijas uzlabošanos. Tā rezultātā centrālās valdības budžeta deficīts 2011. gadā bija 426,8 miljoni latu, kas ir par 486,3 miljoniem latu mazāks salīdzinājumā ar 2010. gadu un par 66,8 miljoniem latu mazāks, salīdzinot ar likumā „Par valsts budžetu 2011. gadam” apstiprināto.
Lasīt tālāk...
Rīgas Sociālajā dienestā 2011.gadā saņemti 225 274 iesniegumi no rīdziniekiem [0] 06-01-2012
Rīgas domes Labklājības departaments informē, ka, Rīgas Sociālajā dienestā 2011. gadā no iedzīvotājiem saņemti 225 274 dažāda veida iesniegumi.
Lasīt tālāk...
Sagatavos Latvijas – Ukrainas ekonomiskās sadarbības programmu [0] 06-01-2012
Lai padziļinātu divpusējo ekonomisko, rūpniecisko un zinātniski – tehnisko sadarbību, tiks sagatavota Latvijas – Ukrainas ekonomiskās sadarbības programma 2012.-2013.gadam, ceturtdien, 5.janvārī, tikšanās laikā ar Ukrainas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Latvijā Anatoliju Oļeiniku (Anatoliy Oliynyk) norādīja Latvijas ekonomikas ministrs Daniels Pavļuts.
Lasīt tālāk...
Partneri vienojas veidot Ārējās ekonomiskās politikas koordinācijas padomi [0] 05-01-2012
Ekonomikas ministrija, Ārlietu ministrija, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA), Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK) un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), balstoties uz 2011.gada augustā noslēgto piecu pušu memorandu, vienojās veidot Ārējās ekonomiskās politikas koordinācijas padomi, kuras mērķis būs sekmēt institūciju koordinētu sadarbību vienotas ārējās ekonomiskās politikas veidošanā.
Lasīt tālāk...

HoReCa nozares ziņas un raksti

Top.LV Latvijas Reitingi on-line.lv Darbs/Karjera Employment_Career