LV   
Pirmdiena, 11. decembris
Sākumlapa  Kontakti MEKLĒ DARBU PIEDĀVĀ DARBU
Aktuālie
0
Kopā sludinājumi
4752

Parakstīties uz jaunumiem
 
 
 
 
 
Īpašie piedāvājumi:


 

 

Atbildības ierobežojums Autortiesību atruna


Ziņas
LTRK iesaistījusies valsts strukturālo reformu veikšanā!


11.06.2009.LTRK

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Valde ir uzsākusi konsultatīvu darbu pie 2009.gada Valsts budžeta grozījumu projekta izstrādes un strukturālo reformu veikšanas valstī.

 

8.jūnijā LTRK Valdes priekšsēdētāja piedalījās Valsts prezidenta sasauktajā sanāksmē, kurā Saeimas priekšsēdētājs, Ministru prezidents, Latvijas Bankas prezidents, koalīcijas partiju frakciju vadītāji, LTRK, LDDK, LBAS, LPS pārstāvji apsprieda nepieciešamās izmaiņas un līdzekļu samazinājuma priekšlikumus 2009.gada valsts budžeta projektā.

 

Būsiet informēti, ka sarunās pie Valsts prezidenta puses vienojās šā gada valsts budžeta izdevumus samazināt vēl par 500 miljoniem latu.

 

LTRK pārstāvēja viedokli, ka valsts budžeta finansējums ES fondu projektu finansēšanai 2009.gadā nav samazināms – pozīcija tika akceptēta.

 

Šodien, 9.jūnijā, LTRK Valde piedalījās paplašinātajā valdības ārkārtas sēdē, kurā Valsts prezidents, nozaru ministri, nozaru ministriju pārstāvji, LTRK, sociālie partneri – LDDK, LBAS - un LPS diskutēja par konkrētiem soļiem 2009.gada valsts budžeta izdevumu samazināšanu 500 miljonu latu apmērā.

 

LTRK sarunās iebilda pret nodokļu paaugstināšanu, norādot, ka šis solis pretēji cerētajam ieņēmumu pieaugumam valsts budžetā dos pretēju efektu un uzliks papildu slogu nodokļu maksātājiem. Sarunas par izmaiņām 2010. un 2011.gada nodokļu politikā vēl tiks turpinātas.

 

Tāpat šodienas valdības ārkārtas sēdē tika nolemts izveidot Krīzes darba grupu. Darba grupu vadīs premjers Valdis Dombrovskis, un tajā strādās LTRK, LDDK, LBAS un LPS pārstāvji. Krīzes darba grupas galvenais uzdevums – atrast veidu, kā valsts pārvaldē ietaupīt vēl 40 miljonus latu, iespējams, samazinot nozaru ministriju skaitu un caurskatot un optimizējot to veicamo funkciju kopas.

 

Darba grupas pirmā sanāksme šodien, plkst. 18:00 sākas Finanšu ministrijā.

 

LTRK Valdes priekšsēdētāja Žaneta Jaunzeme – Grende un Valdes loceklis Daniels Pavļuts minētajās sarunās pārstāv LTRK biedru viedokli balstoties uz „Uzņēmēju plāna Latvijas ekonomikas stimulēšanai” un LTRK izstrādātajās pamatnostādnēs ietvertajiem principiem un izmaiņu priekšlikumiem.

 

Ikviens no Jums aicināts izteikt savus konstruktīvos priekšlikumus un redzējumu par strukturālo reformu veikšanu, sazinoties ar LTRK Valdi telefoniski - sūtot sms – Žanetai Jaunzemei – Grendei un Danielam Pavļutam.


Pavisam Komentāru : 23
Vārds:

HoReCa nozares ziņas un raksti

Top.LV Latvijas Reitingi on-line.lv Darbs/Karjera Employment_Career