LV   
Pirmdiena, 15. jūlijs
Sākumlapa  Kontakti MEKLĒ DARBU PIEDĀVĀ DARBU
Aktuālie
0
Kopā sludinājumi
4754

Parakstīties uz jaunumiem
 
 
 
 
 
Īpašie piedāvājumi:


 

 

Atbildības ierobežojums Autortiesību atruna


Ziņas
Sagatavos Latvijas – Ukrainas ekonomiskās sadarbības programmu


Lai padziļinātu divpusējo ekonomisko, rūpniecisko un zinātniski – tehnisko sadarbību, tiks sagatavota Latvijas – Ukrainas ekonomiskās sadarbības programma 2012.-2013.gadam, ceturtdien, 5.janvārī, tikšanās laikā ar Ukrainas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Latvijā Anatoliju Oļeiniku (Anatoliy Oliynyk) norādīja Latvijas ekonomikas ministrs Daniels Pavļuts.

„Latvijas un Ukrainas attiecības līdz šim attīstījušās ļoti veiksmīgi, bet divpusējai ekonomiskajai sadarbībai noteikti vēl ir lielas iespējas. Latvijas uzņēmēju interese par Ukrainu vienmēr ir bijusi liela, tāpēc ir jārada labvēlīgi apstākļi, lai padziļinātu sadarbību un sniegtu atbalstu biznesam veiksmīgi virzīties uz priekšu,” norāda D.Pavļuts.

Latvijas – Ukrainas ekonomiskās sadarbības programma paredzēs darbības virzienus abas puses interesējošās jomās, izvirzot arī prioritāros jautājumus turpmākai sadarbības attīstībai. Latvijas skatījumā savstarpējo ekonomisko sadarbību būt lietderīgi veicināt mašīnbūves, metālpstrādes, būvniecības, transporta un loģistikas, enerģētikas, pārtikas rūpniecības, ķīmijas rūpniecības, kokapstrādes nozarēs.

Tikšanās laikā puses pārrunāja plānotās Ukrainas amatpersonu vizītes Latvijā, kā arī Latvijas – Ukrainas starpvaldību komisijas sēdes norisi, ko plānots organizēt šā gada vasarā Latvijā.

Latvijas ārējās tirdzniecības preču apgrozījums ar Ukrainu 2011.gada pirmajos deviņos mēnešos veidoja 163 miljonus ASV dolāru (88 miljonus latu), kas ierindoja Ukrainu 17.vietā Latvijas ārējās tirdzniecības partneru vidū. Salīdzinot ar 2010.gada pirmo pusgadu, ārējās tirdzniecības apgrozījums audzis par 96,75% jeb 73 miljoniem ASV dolāru (39,42 miljoniem latu).


Daiga Grūbe,
Ekonomikas ministra preses sekretāre


Pavisam Komentāru : 0
Vārds:

HoReCa nozares ziņas un raksti

Top.LV Latvijas Reitingi on-line.lv Darbs/Karjera Employment_Career