LV   
Ceturtdiena, 20. jūnijs
Sākumlapa  Kontakti MEKLĒ DARBU PIEDĀVĀ DARBU
Aktuālie
1
Kopā sludinājumi
4754

Parakstīties uz jaunumiem
 
 
 
 
 
Īpašie piedāvājumi:


 

 

Atbildības ierobežojums Autortiesību atruna


Ziņas
Pavļuts un PB Polijas un Baltijas valstu biroja vadītājs vienojas par pieredzes apmaiņu industriālās politikas izstrādē


Ekonomikas ministrs Daniels Pavļuts tikšanās laikā ar Pasaules Bankas (PB) Polijas un Baltijas valstu biroja vadītāju Havjēru Deviktoru vienojās par pieredzes apmaiņu industriālās politikas izstrādei Latvijā.

„Moderna, 21.gadsimtam atbilstoša industriālā politika ir veids, kā mērķtiecīgi un koordinēti varam radīt stabilu pamatu Latvijas ekonomikas attīstībai, veicināt inovācijas, radīt augstāku pievienoto vērtību, celt produktivitāti un radīt labāk apmaksātas darbavietas. Lai tas viss veiksmīgi notiktu, Latvijai ir svarīgi uzzināt arī citu valstu pieredzi, lai no tās smeltos labākās un piemērotākās idejas, kā arī proaktīvi apzinātu riskus,” pēc tikšanās uzsvēra D.Pavļuts.

Latviju interesē PB iestrādes un līdzšinējā pieredze industriālās politikas izstrādē, ieviešanā, kā arī konkurētspējas novērtēšanā. H.Devikators apliecināja, ka PB ir gatava sadarboties šajos jautājumos, apmainoties ar interesējošo informāciju.

Ekonomikas ministrs H.Devikatoram pateicās arī par PB atbalstu Latvijai uzņēmējdarbības vides šķēršļu samazināšanā. PB 1999.gadā palīdzēja Latvijai sagatavot pirmo uzņēmējdarbības vides novērtējumu, pēc kura tapa pirmais pasākumu plāns uzņēmējdarbības vides uzlabošanai. Pateicoties arī PB sistemātiskam atbalstam, Latvija spējusi „Doing Business” indikatorā sasniegt esošo līmeni – 21.vietu.


Daiga Grūbe,
Ekonomikas ministra preses sekretāre


Pavisam Komentāru : 0
Vārds:

HoReCa nozares ziņas un raksti

Top.LV Latvijas Reitingi on-line.lv Darbs/Karjera Employment_Career