LV   
Pirmdiena, 15. jūlijs
Sākumlapa  Kontakti MEKLĒ DARBU PIEDĀVĀ DARBU
Aktuālie
0
Kopā sludinājumi
4754

Parakstīties uz jaunumiem
 
 
 
 
 
Īpašie piedāvājumi:


 

 

Atbildības ierobežojums Autortiesību atruna


Ziņas
Inovatīvā formā diskutēs par Enerģētikas stratēģiju 2030


Ekonomikas ministrija izveidojusi diskusiju vietni internetā, aicinot ikvienu, kam rūp Latvijas enerģētikas politikas attīstība, dot savu ieguldījumu Latvijas ilgtermiņa enerģētikas politikas veidošanā, dalīties savā redzējumā, komentēt, uzslavēt un konstruktīvi kritizēt ministrijas izstrādāto „Enerģētikas stratēģija 2030” projektu.

„Enerģētikas stratēģija 2030” Latvijas nākotnei ir viens no stratēģiski svarīgākajiem dokumentiem. Stratēģija noteiks ilgtermiņa virzienu, kādā dosimies gan energoapgādes drošībā, konkurētspējā, energoefektivitātē un arī zaļās enerģijas lietošanā. Zinot, ka šajos jautājumos mums priekšā vēl ir vairākas svarīgas izšķiršanās, jārada atklāts, strukturēts dialogs ar visām iesaistītajām pusēm – nozari, uzņēmējiem, iedzīvotājiem un arī zinātniekiem, ko Ekonomikas ministrija ir apņēmusies darīt. Interneta diskusiju platforma kāda dokumenta publiskai  apspriešanai ir vēl nebijis projekts Latvijas valsts pārvaldē, ko ceram novērtēs un izmantos maksimāli plašs interesentu loks, sniedzot savu ieguldījumu Latvijas enerģētikas politikā,” uzsver ekonomikas ministrs Daniels Pavļuts.

Pēdējo pusgadu Ekonomikas ministrijas Enerģētikas departaments ir strādājis pie „Enerģētikas stratēģijas 2030” projekta. Enerģētikas politiku turpmākajiem 20 gadiem plānots balstīt uz četriem galvenajiem stūrakmeņiem - energoapgādes drošību, enerģijas konkurētspēju, efektīvu atjaunojamo energoresursu izmantošanu un energoefektivitātes palielināšanu.

Lai izveidotu platformu auglīgām un rezultatīvām diskusijām, Ekonomikas ministrija izveidojusi interneta vietni, kurā publicēts „Enerģētikas stratēģijas 2030” projekts. Šajā vietnē ikviens interesents aicināts līdz šā gada 31.janvārim iesaistīties stratēģijas uzlabošanā un tapšanā, nākot klajā ar savu viedokli, komentāriem un skatījumu par Latvijā īstenojamo enerģētikas politiku. Lai atvieglotu apjomīgā dokumenta uztveršanu un komentēšanu, Stratēģijas projekts ir sadalīts atsevišķās sadaļās, kurās iedzīvotāji aicināti paust savu viedokli katras sadaļas „Diskusiju forumā”.  Lai pievienotu savu komentāru, iedzīvotajiem jāpiereģistrējas portālā, izmantojot izvēlni „Izveidot jaunu lietotāju”. Ekonomikas ministrija izvērtēs saņemtos priekšlikumus un iespēju robežās veiks attiecīgus precizējumus Stratēģijas projektā.

Vienlaikus informējam, ka šā gada 25.janvārī Rīgā tiks organizēts plašs diskusiju forums „Latvijas enerģētikas politikas stratēģija 2030.gadam”, pieaicinot plašu ekspertu loku un rosinot profesionālu viedokļu apmaiņu par dažādiem enerģētikas politikas jautājumiem. Sīkāka informācija par foruma norisi tiks publiskota tuvākajā laikā.

Evita Urpena,
LR Ekonomikas ministrijas
Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja


Pavisam Komentāru : 1
Vārds:

HoReCa nozares ziņas un raksti

Top.LV Latvijas Reitingi on-line.lv Darbs/Karjera Employment_Career